Polityka Cookies

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Rozumiem

Oferta

Nasza Oferta

Działamy w całej Europie!

Obsługujemy firmy zarówno Polskie jak i zagraniczne. Nasz obszar działania to przede wszystkim Kraje leżące po zachodniej stronie Wisły, lecz w zasięgu naszych możliwości znajduje się cała Europa. Oferujemy profesjonalne usługi w zakresie transportu i spedycji, a także doradztwa w zakresie planowania logistycznego. Decydując się na skorzystanie z naszych usług wybierasz firmę, dla której najważniejsza będzie Twoja satysfakcja i zadowolenie. Nie zawiedziemy Cię.

Transport ekspresowy

Transport drobnicowy odgrywa dużą rolę tam gdzie największe znaczenie ma czas dostawy. Jeśli musisz dokonać szybkiej wymiany towaru, natychmiast uzupełnić stany magazynowe w obawie przed wstrzymaniem produkcji, lub po prostu spełnić oczekiwania klienta i zrealizować zamówienie najszybciej jak się da, jest to rozwiązanie właśnie dla Ciebie. Do realizacji zleceń dotyczących transportu drobnicowego wykorzystujemy zarówno własny tabor pojazdów o ładowności do 1,5 tony jak i tabor naszych kontraktowych podwykonawców o ładowności od 1.5 do 12 ton. Są to pojazdy nowe, w większości nie przekraczające 3 lat z zabudową skrzyniowo-plandekową.

Transport całopojazdowy / gabarytowy

W transportowym krwioobiegu Europy pojazdy o powierzchni ładunkowej 13,6ldm i ładowności 24t pełnią rolę najliczniejszych i najważniejszych z punktu widzenia funkcjonowania systemu środków transportu. W oparciu o pojazdy naszych zaufanych przewoźników wozimy towary zarówno w ruchu międzynarodowym jak i kabotażowym na terenie niemal wszystkich krajów Europy.